Як вибрати шини для вантажівок?

Вкрай важливо ретельно і правильно вибрати вантажні шини, адже дорога не терпить розхлябаності і завжди готова засмутити непідготовленого водія. Звичайно, важливо і вчасно міняти шини вантажівки – кожні 60-70 тисяч кілометрів пробігу. В середньому термін експлуатації покришок становитиме 5 років. Однак час експлуатації може бути вищим, але в тільки в тому випадку, якщо ви зробите правильний вибір вантажних шин. Якщо немає часу розбиратися у всьому різноманітті шин, рекомендуємо звернутися до фахівців інтернет-магазину шин для вантажівок та спецтехніки Toptyres.

Щоб машина добре відчувала себе на дорозі в будь-яку пору року з урахуванням негоди і важких умов експлуатації, обов’язково прочитайте кілька порад від наших експертів.

Як правильно вибирати шини для вантажівок: 3 важливі поради

1. Визначтеся, в яких умовах буде пересуватися ваш транспорт. Наприклад, по магістральних дорогах, міських або ж в сільській місцевості. Також слід врахувати вантажопідйомність автомобіля. Це дуже важливі моменти, тому що саме вони впливають на вибір і ряд параметрів.

2. Якщо ви вибираєте шини для вантажівок і хочете уникнути проблем з типорозмірами, потрібно детально ознайомитися з переліком, який пропонує виробник транспортного засобу. Це важливо для того, щоб не постраждала ходова частина.

3. Хороші якісні вантажні шини гарантують безпеку на дорозі, тому не варто на них економити.

У Toptyres ми пропонуємо вам тільки кращі покришки китайських торгових марок за дуже приємною ціною. Будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір! Для надання потрібної інформації по шинам для вантажівок або докладної консультації – телефонуйте нам за номером (067) 470 04 50 або звертайтеся за вказаною електронною адресою: sales@toptyres.com.ua.

Потрібна допомога?
Наші фахівці врахують всі Ваші побажання і допоможуть підібрати шини для Вашого автомобіля